LV RU EN

Īpašības un priekšrocības

Kas ir spiedbetons?

Spiedbetonu savas unikalitātes dēļ ir iespējams izmantot gan interjera, gan eksterjera vidē kā pēdējo seguma slāni. Šī virsma ir ļoti viegli kopjama, tādēļ tai nav nepieciešamas dārgas un neērtas apkalpošanas izmaksas.

Spiedbetona virsmai ir ļoti daudz variāciju – to var iestrādāt gan kā dabīgā šīfera, bruģa, ķieģeļa, akmens un pat dēļu virsmu ar betonam raksturīgajām īpašībām.

Kādēļ izvēlēties spiedbetonu?

Tradicionālās seguma sistēmas, kā bruģis, dabīgais akmens un betona plāksnes, ir pakļautas nepārtrauktām problēmām – zemes kustībām, eļļas traipiem, nezālēm, sūnām, kā arī pamatnes izskalošanai.

Ieklājot spiedbetonu, tiek novērstas daudzas no šīm problēmām, jo tā ir monolīta struktūra, kas tiek aizsargāta no sāls un ledus. Spiedbetons ir gandrīz mūžīgs un izskatīsies labi arī daudzus gadus pēc tā ieklāšanas.

Realizē savas idejas!

Apvienojot krāsas, faktūras, formas un rakstus, mēs varam realizēt Jūsu individuālās idejas uz šīs virsmas. Izmantojot dažādu krāsu gammas un to kombinācijas, ir iespējams realizēt Jūsu radošās idejas kā komplimentu Jums.