LV RU EN

Inovatīvas virsmas

Spiedbetons

Spiedbetonu savas unikalitātes dēļ ir iespējams izmantot gan interjera gan eksterjera vidē. Spiedbetons ir ļoti viegli un ērti kopjams, tādēļ tam nav nepieciešamas lielas apkalpošanas izmaksas. Spiedbetona virsmai ir ļoti daudz variāciju,to var iestrādāt gan kā dabīgā šīfera, bruģa, ķieģeļa, akmens un pat dēļu virsmu ar betonan raksturīgajām īpašībām.

Trafaretvirsmas

Jūs vēlaties atjaunot vai arī izdaiļot esošo betona vai arī flīzētu virsmu? Ar trafaretvirsmu tas ir iespējams, viegli un ātri. Ar dažu milimetru, neslīdošu slāni, Jūs varat pilnībā mainīt esošās virsmas izskatu. Tie var būt piebraucamie ceļiņi, trotuāri, SPA zonas, rampas utt.

Betona beicēšana

Betona beice ir ķīmisks produkts kas izstrādāts no dažādiem sāļiem un skābēm,lai tā spētu iesūkties dziļi betona virskārtā un piešķirt tai toni. Šo beici var izmantot praktiski visur,kur tiek izmantoti cementa bāzes produkti.  Šim produktam ir ļoti plašs pielietojums,bet visbiežāk to izmanto betona grīdu un sienu beicēšanai.

Sassoitalia-Teraco

Sassoitalia ir produkts, kurā apvienota vēsturiskā itāļu mozaīka un modernās polimēru tehnoloģijas. Sassoitalia ir ieklājams par pamatu mūsu platuma grādos labi zināmajam teraco, kas nozīmē to, ka savas uzbūves dēļ tas daudz vieglāk pakļaujas slīpēšanai salīdzinājumā ar betonu.

Betona virsmu aizsardzība

Katru gadu tiek tērēti ļoti lieli līdzekļi parastiem un ārkārtas industriālo grīdu remontiem. Daudz naudas varētu ietaupīt, pareizi izvēloties tieši Jums piemērotus grīdas aizsarglīdzekļus.

Epoksīda pārklājumi

Epoksīda-polimēra bežšuvju grīdas klājumi var būt, gan ielejami, gan krāsojami. Grīdu klājumi ir izgatavoti no poliuretāna, akrila un epoksīda matriāliem. Ar šiem materiāliem grīdas var nosegt no 0,5-2,0 mm, ielajamās līdz 5mm